Corralejo

Corralejo je asi nejoblíbenějším letoviskem na celém pobřeží Fuerteventury. Rozkládá se na severní části tohoto ostrova. V dobách minulých bylo Corralejo pouhou rybářskou vesnicí, která se ale postupem času měnila v rušné letovisko. Corralejo, je co do rozlohy největším letoviskem na Fuerteventuře. Jeho celková rozloha činí 3,2 km2. Nabízí hned několik pláží pokrytých jemným bílým pískem.

Pláž Playas de Corralejo čeká jen na vás

Asi nejznámější pláží je Playas de Corralejo. Na plážích jsou nabízena vybavení k mnoha vodním sportům. Nejčastěji se lidé v Corraleju oddávají potápění, windsurfingu anebo vodnímu lyžování. Zahrát si lze taktéž třeba volejbal anebo stolní tenis. Kolem celého pobřeží letoviska vede dlouhá promenáda lemovaná mnoha obchůdky a také restauracemi a bary.

Užijte si příjemnou dovolenou

Corralejo nabízí mimo jiné taktéž zajímavé procházky do okolí písečných dun. Ty jsou součástí známé přírodní rezervace a slouží jako velmi populární turistické lákadlo. Corralejo je také velmi dobrým výchozím místem k podnikání výletů na ostrůvek Lobos. V této chráněné oblasti žije velké množství druhů zvířat a spatřit zde lze přibližně 130 různých druhů rostlin. Cesta lodí sem trvá přibližně 15 minut. Ze zvířecích druhů, jež zde lze vidět, jmenujme například různé mořské ptáky anebo tuleně.

Středisko Centro Mirak

K odpočinku a regeneraci láká zejména středisko zvané Centro Mirak, kde si mohou turisté užít bazénu, hydromasáží, ale také masáží klasických a dalších lázeňských procedur. Centro Mirak je vhodné prakticky pro všechny lidi nezávisle na jejich věku. Kousek od Corraleja se také nachází Parque Holandés, který nabízí také možnosti bazénů, saun a lázní.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist