Zájezdy - Feurteventura

Pobyty na ostrově Fuerteventura jsou ideálním řešením pro letní last minute zájezdy, které budou originální a také pohodlné. Většina zájezdů na tento krásný ostrov začíná pochopitelně v Praze a dopravit se na Fuerteventuru dá prakticky pouze letecky.

Příjemný last minute pobyt Fuerteventůře

Oblíbeným cílem zájezdů na Fuerteventuru je Caleta de Fuste, v němž leží aparthotel Castillo San Jorge Antiqua &Suites. Ten se nachází v severovýchodním cípu ostrova a leží pouhých 7 kilometrů od letiště v letovisku Caleta de Fuste. V nabídce hotelu je hned 330 apartmánů a 26 studií. Využít mohou hosté dvou restaurací, obchodu a také v neposlední řadě dětského klubu. Hned vedle hotelového komplexu, přesněji řečeno 500 metrů, leží krásná písčitá pláž Playa de Castillo. Sportovní vyžití na této pláži je prakticky bezmezné. Nejčastěji se turisté zabývají surfováním a potápěním. Pokud ani jeden z těchto sportů neovládáte v dostatečné míře, není problém se mu v jedné z místních škol naučit.

Levnější zájezdy pro vás

Zajímavý zájezd na ostrov Fuerteventura bezesporu představuje cílová destinace Playa de Castillo. Ubytovat se hosté mohou třeba v tříhvězdičkovém komplexu aparthotelu Castillo de Elba, který leží v severovýchodní části ostrova. Jeho poloha je velmi výhodná také z toho pohledu, že je vzdálen 4 kilometry od letiště Nuevo Horizonte. Aparthotel byl postaven roku 1997 a zmodernizován o tři roky později. Využít lze širokého spektra služeb, z nichž lze jmenovat například restauraci, kavárnu, obchod se smíšeným zbožím anebo prádelnu či saunu. Studia, která jsou součástí hotelového komplexu, nabízejí dvoulůžkové ložnice a kuchyňský kout s koupelnou a WC. Apartmán je v podstatě vybaven totožně jako studio, pouze s tím rozdílem, že se v něm mohou ubytovat dva dospělí a dvě děti. Ze sportovních aktivit možných v tomto komplexu jmenujme například minigolf, tenis, squash, badminton, paddel, anebo jízdu na kole. To si budete moci zapůjčit ve zdejší půjčovně.

Pláž Playa de Castillo je vzdálena přibližně 30 minut. Dopravit se sem ale dá velmi pohodlně díky autobusovým linkám, jež zde pravidelně zajíždějí. Hotel má ve svých nabídkách zájezdů hned několik různých cestovních kanceláří a klienti si jej hodně oblíbili.

Užít si svou dovolenou můžete i na dalších ostrovech:

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist