Last minute

Zájezdy na poslední chvíli se logicky vyplatí i při cestování na ostrov Fuerteventura. V nabídce cestovních kanceláří se nachází velká spousta možností a destinací, které lze na tomto krásném ostrově navštívit.

Last minute zájezdy pro příjemnou dovolenou

Často se last minute pobyty na Fuerteventuru konají například na pláž Play de Jandia. K ubytování zde slouží třeba hotel se třemi hvězdičkami zvaný Sunrise Jandia Resort. Ubytováni jsou turisté v podstatě hned u mořských břehů vedle kilometr dlouhé krásné čisté písečné pláže. Tři kilometry od tohoto hotelu je vzdálen přístav Porto Jable, kam se dá dostat jak pěšky, tak i díky autobusové lince. Zastávka autobusu leží přibližně 200 metrů od hotelu. Při ubytování v tomto hotelu mohou klienti využít jednoho z 266 dvoulůžkových pokojů anebo 240 apartmá.

Užijte si last minute pobyt

Playa de Jandia skýtá vynikající možnosti ke koupání. Slunečníky a lehátka si mohou turisté půjčit za poplatek.Pláž také umožňuje naučit se potápět, jelikož se zde nachází potápěčská škola. Týdenní pobyt v tomto hotelu při využití last minute může přijít klidně i na nějakých 12 000 korun za týden bez stravy. Zajímavý je bezesporu také last minute pobyt poblíž písečné pláže Costa Calma. Jedná se o destinaci plně vybavenou různými obchody, bary, ale také stylovými restauracemi a kavárnami. Tříhvězdičkový hotel Sunrise Monica nabízí mimo krásného a příjemného ubytování také dva venkovní bazény se sladkou vodou. Hned v blízkosti hotelu se rozkládá dlouhá písečná pláž, která nabízí dlouhý hotelový plážový bar s veškerým servisem. Využít také hosté mohou hned několika možností sportovního vyžití. Konkrétně si mohou zahrát třeba stolní tenis, minigolf, anebo využít fitness či sauny. Vodní sporty jsou sice k mání za poplatek, nicméně jejich paleta je opravdu široká.

Opravdu pěkným místem na koupání a provozování mnoha vodních sportů je středisko Corralejo. Je vybaveno jak mnoha obchody, tak i spoustou restaurací a návštěvníci mohou využít i zhruba 400 metrů od samotného centra střediska vzdáleného zábavního parku Baku. Tříhvězdičkový apartmán hotel Papagayo nabízí luxusní ubytování za přijatelné ceny. Obzvláště 2 bazény hned u hotelu poskytují návštěvníkům ty nejlepší služby. Jeden z těchto bazénů je dokonce klimatizován. K dispozici je mimo jiné i terasa na slunění! Zhruba 3 kilometry od hotelu se nachází přírodní rezervace Dunas de Corralejo.

Užít si svou dovolenou můžete i na dalších ostrovech:

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.5 CZK

USDUSD = 21.74 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist